Bekonscot Model Village

Czy chcielibyście na jeden dzień zmienić się w olbrzymów i spoglądać na dachy domów z wysokości? Jest to możliwe w wiosce miniatur w Bekonscot, która jest o tyle niezwykła, że powstała już w latach 20tych! Odwiedzaliśmy już to miejsce wcześniej, ale spodobało nam się na tyle, że chętnie tam powróciliśmy. 🙂

Would you like to become a giant for a day and look at the roofs of the houses from above? It is possible in Bekonscot Model Village, which was founded in the 1920’s. We had visited the site before but we liked it so much, we decided to come back.

DSC01745

DSC01753

DSC01761

Niektórym ekspozycjom dodano realizmu w postaci dymu lub ruchomych figurek, a dookoła całej wioski jeździ miniaturowa kolejka.

DSC01759

DSC01763

Dla porównania skali, kilka “gigantów” w tle 😉

DSC01769

Precyzja z jaką były wykonane niektóre detale, wprawiała nas w prawdziwy zachwyt.

DSC01770

DSC01773

Każdego zachęcam do odwiedzenia tego miejsca, myślę, że spodoba się zarówno młodszym jak i starszym 🙂 Cennik i więcej info na: http://www.bekonscot.co.uk/

 

 

 

 

 

Advertisement

8 thoughts on “Bekonscot Model Village

  1. Byłam kiedyś w Mini Europie w Brukselii. Bardzo mi się podobało. ten sam schemat, miniaturowe budynki, typowe dla danego państwa, byłam tylko rozczarowana, że nie wystawili mojego Krakowa. Uwielbiam odwiedzać takie miejsca, bawię się wtedy lepiej niż moje dzieci. Cóż chyba nigdy nie dorosnę. A twoje zdjęcia są rewelacyjne, jak zawsze.

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s